DARBINIEKI

Artis Knoks

Valdes priekšsēdētājs

Tel: 28624940 E-pasts: artis@sanart.lv

Sandris Lezdiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs

Tel: 28674389 E-pasts: sandris@sanart.lv

Jānis Tupreinis

Celtniecības darbu projektu vadītājs

Tel: 26121298;27790778 E-pasts: jt@sanart.lv

Laimonis Liepiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs

Tel: 27790797 E-pasts: laimonis@sanart.lv

Modris Eglītis

Ūdensapgādes un kanalizācijas būvdarbu vadītājs

Tel: 29203725 E-pasts: modris@sanart.lv

Agris Klapers

Ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un siltumapgādes būvdarbu vadītājs

Tel: 29909710 E-pasts: agris@sanart.lv

Ieva Liepiņa

Biroja administratore

Tel: 29900528, Fax: 64234451 E-pasts: info@sanart.lv

Līga Upīte

Grāmatvede

Tel: 22303150 E-pasts: gramatvediba@sanart.lv

Evita Bezdelīga

Iepirkumu speciāliste

Tel: 28608835 E-pasts: evita@sanart.lv

Ivo Rasa

Tāmētājs

Tel: 25728522 E-pasts: tames@sanart.lv

Lauris Lazdiņš

Santehnisko darbu būvdarbu vadītāja palīgs

Tel: 27033244 E-pasts: lauris@sanart.lv

Andris Treimanis

Celtniecības darbu vadītājs

Tel: 27010733 E-pasts: andristreimanis.valmiera@gmail.com

Sanita Eglīte

Iepirkumu speciāliste

Tel:26566098 E-pasts: sanita@sanart.lv

SIA "SANART"
Reģ.Nr. 44103043748

Juridiskā adrese: Lauku iela 4a, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads LV-4219

Biroja adrese: Gaides iela 8, Valmiera, LV-4201

Banka: A/S Swedbanka
Konts: LV52HABA0551017809251
Kods: HABALV22

RAKSTI MUMS!

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

captcha

Ievadi skaitli

KĀ MŪS ATRAST