Esiet sveicināti sanart.lv mājas lapā. Esam gatavi Jums palīdzēt.

  • Gaides iela 8, Valmiera
  • +371 28624940
Menu

Kontakti

SIA "SANART"
Reģ. nr.: 44103043748
Juridiskā adrese:
Lauku iela 4a, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219
Biroja adrese: Gaides iela 8, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
Banka: LUMINOR BANK AS Latvijas filiāle
BIC/SWIFT: RIKOLV2X
Konta nr.: LV58RIKO0002930266435
Telefons: +371 299 00 528
Fakss: +371 642 34 451
E-pasts: info@sanart.lv
Paraksttiesīgā persona:
SIA SANART valdes priekšsēdētājs Artis Knoks





Artis Knoks

Valdes Priekšsēdētājs
Tel.: +371 28624940
E-pasts: artis@sanart.lv

Sandris Lezdiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs
Tel.: +371 28674389
E-pasts: sandris@sanart.lv

Dmitrijs Čižovs

Celtniecības darbu projektu vadītājs
Tel.: +371 29808292;
E-pasts: dmitrijs@sanart.lv

Laimonis Liepiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs
Tel: +371 27790797
E-pasts: laimonis@sanart.lv

Agris Klapers

Ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un siltumapgādes būvdarbu vadītājs
Tel: +371 29909710
E-pasts: agris_k@inbox.lv

Lauris Lazdiņš

Ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un siltumapgādes būvdarbu vadītājs
Tel: +371 27033244
E-pasts: lauris@sanart.lv

Vitālijs Vasiļenko

Ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un siltumapgādes būvdarbu vadītājs
Tel: +371 27077905
E-pasts: vitalijs@sanart.lv

Dace Brīnuma

Biroja administratore
Tel: +371 29900528
Fax: +371 64234451
E-pasts: info@sanart.lv

Liene Teivāne

Iepirkumu speciāliste
Tel: +371 28804780
E-pasts: liene@sanart.lv

Andris Treimanis

Celtniecības darbu vadītājs
Tel: +371 27010733
E-pasts: andristreimanis.valmiera@gmail.com

Ivo Rasa

Tāmētājs
Tel: +371 26525979
E-pasts: tames@sanart.lv

Vilmārs Spinga

Tāmētājs
Tel: +371 25728522
E-pasts: tames@sanart.lv

Evita Bezdelīga

Iepirkumu speciāliste
Tel: +371 28608835
E-pasts: evita@sanart.lv

Karīna Krūmiņa

Celtniecības darbu vadītāja palīgs
Tel: +371 20175107
E-pasts: karina@sanart.lv

Uģis Villerušs

Santehnikas darbu vadītāja asistents
Tel: +371 20493123
E-pasts: ugis@sanart.lv

Mārtiņš Broks

Celtniecības darbu vadītājs
Tel: +371 26100056
E-pasts: martins.sanart@inbox.lv

Ģirts Treimanis

Celtniecības darbu vadītāja palīgs
Tel: +371 27818488
E-pasts: treimanisgirts@gmail.com

Oskars Pujāts

Celtniecības darbu vadītāja palīgs
Tel: +371 29342055
E-pasts: oskars@sanart.lv

Scroll Up