Esiet sveicināti sanart.lv mājas lapā. Esam gatavi Jums palīdzēt.

  • Gaides iela 8, Valmiera
  • +371 28624940
Menu

Kontakti

SIA "SANART"

Reģ. nr.: 44103043748
Juridiskā adrese: Lauku iela 4a, Valmiera, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219
Biroja adrese: Gaides iela 8, Valmiera, LV-4201
Banka: A/S Swedbank
BIC/SWIFT: LVHABALV22
Konta nr.: LV52HABA0551017809251





Artis Knoks

Valdes Priekšsēdētājs
Tel.: +371 28624940
E-pasts: artis@sanart.lv

Sandris Lezdiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs
Tel.: +371 28674389
E-pasts: sandris@sanart.lv

Jānis Tupreinis

Celtniecības darbu projektu vadītājs
Tel.: +371 26121298;
+371 27790778
E-pasts: jt@sanart.lv

Laimonis Liepiņš

Santehnisko darbu projektu vadītājs
Tel: +371 27790797
E-pasts: laimonis@sanart.lv

Agris Klapers

Ūdensapgādes, kanalizācijas, ventilācijas un siltumapgādes būvdarbu vadītājs
Tel: +371 29909710
E-pasts: agris@sanart.lv

Dace Brīnuma

Biroja administratore
Tel: +371 29900528
Fax: +371 64234451
E-pasts: info@sanart.lv

Liene Teivāne

Iepirkumu speciāliste
Tel: +371 28804780
E-pasts: liene@sanart.lv

Ivo Rasa

Tāmētājs
Tel: +371 25728522
E-pasts: tames@sanart.lv

Lauris Lazdiņš

Santehnisko darbu būvdarbu vadītāja palīgs
Tel: +371 27033244
E-pasts: lauris@sanart.lv

Andris Treimanis

Celtniecības darbu vadītājs
Tel: +371 27010733
E-pasts: andristreimanis.valmiera@gmail.com

Vitālijs Vasiļenko

Santehnikas darbu asistents
Tel: +371 27077905
E-pasts: vitalijs@sanart.lv

Igors Daukste

Celtniecības darbu vadītājs
Tel: +371 29496832
E-pasts: igors@sanart.lv

Ausma Plūme

Darba drošības speciāliste
Tel: +371 27870800
E-pasts: ausma@sanart.lv

Igors Hļebņikovs

Celtniecības darbu vadītājs
Tel: +371 26308227
E-pasts: ih@sanart.lv

Māris Brīnums

Santehnikas darbu vadītāja asistents
Tel: +371 26343009
E-pasts: maris@sanart.lv

Viesturs Aldis Ceplītis

Santehnikas darbu vadītāja asistents
Tel: +371 29423650
E-pasts: viesturs@sanart.lv

Scroll Up